Grafické návrhy zdarma

graficky-navrh_55.jpg

Využijte možnosti zpracování grafického návrhu vaší koupelny a zbavte se obav!

Vytvoříme vám grafický návrh dle vašich představ a společně s vámi pomůžeme nalézt to nejvhodnější řešení.

 

Grafický návrh koupelny je velice užitečnou pomůckou při rozhodování o vhodném rozložení zařizovacích předmětů, jakými jsou např. umyvadlo, vana či sprchový kout, WC a nebo rozložení koupelnového nábytku, ale i celkové barevnosti vaší koupelny. Grafický návrh vám také pomůže vyřešit otázku o vhodném využití celého prostoru místnosti. Pokud si nejste jisti, zda se vám do koupelny vejde vana i sprchový kout a nebo nevíte jestli prostor nebude příliš stísněný, je grafický návrh ideálním řešením.

Využijte možnosti vytvoření grafického návrhu BASIC ZDARMA!!

Stačí pokud si u nás necháte vytvořit grafický návrh a následně odeberete zboží z grafického návrhu v hodnotě nad 20 000 Kč vč. DPH. Následně vám odečteme částku za grafický návrh, tj. 1.500 Kč v případě zvolení varianty BASIC, z vaší objednávky za zboží, tudíž bude vizualizace zcela ZDARMA!!!
Pokud si zvolíte variantu PROFI a odeberete zboží za nejméně 20 000 Kč vč. DPH, bude vám z vaší objednávky odečtena částka 1.500 Kč, tudíž vás grafický návrh bude stát pouze 500 Kč.

Nabízíme několik variant zpracování grafických návrhů:

 

Kód Varianta Počet návrhů 1) Počet úprav obkladu 2) Počet pohledů 3) Cena* Cena při odběru nad 20.000 Kč
GNBAS BASIC 1 1 4 1.500 Kč 0 Kč
GNPRO PROFI 2 2 8 2.000 Kč 500 Kč
GNWC WC** 1 1 3 400 Kč 400 Kč

Ceny za grafické návrhy jsou uvedeny včetně DPH.
*Při odběru zboží z grafického návrhu v hodnotě 20.000 Kč vč. DPH Vám bude vrácena záloha 1.500 Kč, a to bez ohledu na zvolenou variantu vizualizace, kromě varianty WC, u níž je záloha nevratná.
** V případě, že WC není součástí koupelny, ale je v oddělené, samostatné místnosti.

 

Příplatky Změna série4) Další úprava obkladu 5) Návrh dle grafika 6) Příplatek za tisk 7) Kladečský plán ***
  GNPZS GNPUO GNPNG GNPPT GNPKP
Cena 500 Kč 300 Kč 1.000 Kč 100 Kč 600 Kč

*** Kladečský plán není možné realizovat na prodejně v Brně, Olomouci a Hradci Králové.

1) Počet návrhů
Jednotlivé grafické návrhy koupelen se mohou lišit sérií a skladbou obkladu, rozmístěním zařizovacích předmětů, nik a přizdívek. Návrhy jsou zpracovány na určitý půdorys, který v rámci jednoho návrhu musí být zachován. V rámci jednoho grafického návrhu máte nárok na 1 variantu skladby a 1 sérii obkladu (dle zvolené varianty).

2) Počet úprav obkladu
Možnost provedení dodatečných úprav (změna skladby obkladu či barevného provedení) v rámci jedné vybrané série obkladu. Do těchto úprav nelze zahrnout změnu série ani změnu půdorysu.

3) Počet pohledů
Pohledy do koupelny z různých úhlů. V rámci návrhu je vždy pohled shora a z rohů místnosti. V ceně je navíc také okótovaný půdorys ve formátu PDF a soupis materiálu.

4) Změna série
Příplatek za změnu série v grafickém návrhu.

5) Další úprava obkladu
V případě vyčerpání počtu možný úprav v rámci objednané varianty grafického návrhu, můžete přiobjednat další úpravu obkladů koupelny v rámci jedné série obkladů (viz. bod 2).

6) Návrh dle grafika
Pokud nemáte představu o skladbě obkladu, můžete nechat návrh na uvážení grafika, jak obklad navrhne, případně umístí vybrané dekory a listely.

7) Příplatek za tisk
Příplatek za grafický návrh v tištěné podobě.

8) Kladečský plán
Slouží jako podklad nebo pomocný prostředek pro řemeslníky pro kontrolu skladby a pokládky obkladu dle grafického návrhu, a to na úrovni rozložení prostoru na jednotlivé dvourozměrné plochy. Kladečský plán neslouží jako technická dokumentace pro stavbu.

Podmínky grafických návrhů

 • Platba za objednanou variantu grafického návrhu se provádí předem ještě před započetím prací tj. při předání podkladů.
 • Příplatky ke grafickým návrhům se hradí při objednání příplatku ke grafickému návrhu. Příplatky jsou nevratné.
 • Grafický návrh zdarma získáte v případě objednání varianty BASIC a následném odběru zboží (obklady, dlažby či zařizovací předměty) z grafického návrhu v hodnotě nad 20.000 Kč vč. DPH.
 • Při odběru zboží z grafického návrhu v hodnotě 20.000 Kč vč. DPH vám bude vrácena záloha 1500 Kč, a to bez ohledu na zvolenou variantu vizualizace, kromě varianty WC, u níž je záloha nevratná.
 • Záloha je vratná max. do ½ roku od objednání grafického návrhu.
 • Při nákupu zboží přes e-shop či přes další obchodní firmu se částka za vizualizace nevrací.
 • Jestliže bude zboží odebráno přes stavební firmu či jiného velkoobchodního zákazníka, který u nás běžně nakupuje za velkoobchodních podmínek, vrátíme taktéž částku 1.500 Kč z řádně zaplacené varianty vizualizace, kromě varianty WC. V tomto případě je ale nezbytnou podmínkou, aby byl na fakturách a ostatních dokladech uveden vždy stejný zákazník. Pokud nebude uveden stejný zákazník, nejsme povinni uhrazené částku za grafický návrh vrátit.
 • Po předání všech podkladů zpracujeme grafický návrh, který vám bude zaslán e-mailem v elektronické podobě. Na přání je možné předat grafický návrh v tištěné podobě (za příplatek).

Termín zpracování vizualizace

 • Grafický návrh bude zpracován nejdéle do 5 pracovních dnů od obdržení všech potřebných podkladů.

Podklady pro grafický návrh

 • Pro zpracování grafického návrhu stačí vyplnit formulář, který naleznete na našich prodejnách nebo webových stránkách www.mk-rako.cz a také náčrtek půdorysu místnosti. Formulář si můžete vyplnit sami nebo na naší prodejně za pomoci prodejců, kteří Vám s ním rádi pomohou.

Náčrtek místnosti musí obsahovat:

 • rozměry stěn a výšku stropu
 • šířku a délku místnosti
 • výšku a šířku oken a dveří a jejich vzdálenosti od rohů místností, výšku parapetů nad zemí
 • směr otevírání dveří
 • půdorysné a výškové rozměry přizdívek, nik atd.
 • zakreslení přívodů vody a odpadů a rozmístění zařizovacích předmětů
 • v případě podkrovní místnosti je třeba přiložit řez místností se znázorněnou šikminou vč. rozměrů (délka šikminy, výška zdi pod šikminou, výška stropu)

Příklad náčrtku půdorysu místnosti

nacrtek_gn.jpg